Moja Historia

MrWhiteBeats - Music Producer / Buy Your Beats Online

MrWhiteBeats

Music Producer

Hip-Hop i Rap ukształtowały moją artystyczną osobowość stając się moją wielką pasją. Przez wiele lat liczyła się tylko muzyka. Chciałem poświęcić jej swoje zawodowe życie, aby robiąc to, co kocham, rozwijać się twórczo, czerpiąc z tego totalną frajdę i fajny hajs. Mieć wreszcie coś swojego, dawać z siebie innym to, co we mnie najlepsze i w końcu by udowodnić sobie, że daję radę, że się udało i chociaż nie zawsze wiatr w plecy, WARTO.

Chłonąłem wszystko, co Hip-Hop proponował, najpierw jako dzieciak, później nastolatek włóczący się z bratem i kolegami po warszawskim Żoliborzu lat 90-tych. Imponowała mi odwaga hiphopowców, ich niepokorne charaktery i żywiołowe temperamenty oraz niczym nieskrępowane poczucie twórczej wolności. Budująca energia, zapadające w pamięć szczere i nieraz bezczelne teksty utworów o bliskich życiu historiach z naszej codzienności, oswajały ją niczym katalizator. A chropowate i tłuste brzmienia bitów, płynące prosto z serducha, trafiały w mój system nerwowy jak nic innego w tamtym czasie. Nie mogłem tego zlekceważyć, musiałem coś z tym zrobić, trzeba było się do tego odnieść. Zaczęła się moja przygoda z tworzeniem muzyki. Był rok 2001, byłem już totalnie zajarany rapem i całą kulturą Hip-Hop, więc postanowiłem razem z bratem i kumplami stworzyć coś swojego, inaczej być nie mogło.

Zacząłem od pisania tekstów i rapowania. Jednak chcąc nagrywać pod swoje bity, postanowiłem nauczyć się je kleić i tak powoli stawałem się producentem muzyki. Na początku tworzyłem bity w legendarnym już programie Fruity Loops (obecnie FL Studio) oraz w Cubase. Dzisiaj, po niezliczonych eksperymentach z wieloma markami, moje produkcje powstają w oparciu o MPC 1000, Yamaha DX7, której używam raczej jako klawiaturę sterującą niż syntezator oraz Roli Seaboard Block. Moje bity możesz przesłuchać tutaj – Beat Store

Hip-Hop niezmiennie mocno we mnie rezonuje. Dzięki niemu moja codzienność nabiera intensywności, dając mi wiele radości, którą chcę się z Wami dzielić. Pracuję twórczo z przekonaniem, zapałem i oddaniem. Chciałbym i Was motywować do podobnego działania. Jeżeli podoba Ci się moja muza i chciałbyś ze mną współpracować, to pisz śmiało.

Dodatkowo, na co dzień jestem człowiekiem odpowiedzialnym za cyfrową dystrybucję treści audiowizualnych w największej mediowej firmie w Polsce. Chcesz dowiedzieć się jak efektywnie sprzedawać swoją muzykę online? Dobrze trafiłeś, jestem w tym ekspertem i służę pomocą.

Najlepszego!
MrWhiteBeats