Electronic Press Kit

MrWhiteBeats czyli Wojciech Ignatowski – Producent muzyczny specjalizujący się w produkcji muzyki Hip-Hop. W 2005 roku zainspirowany twórczością takich artystów jak Madlib, J Dilla, DJ Premier, Pete Rock zaczął tworzyć swoje własne bity w oparciu o sample z płyt z muzyką jazzową, soul i funk. W 2008 jego produkcja została wykorzystana przez rapera Eldo na płycie “Nie pytaj o nią” w utworze “Gdyby nie ty”. W tym samym roku jego produkcje znalazły się również na płycie “Fonoteka 2 Remixed”. W 2011 został nagrodzony Złotą Płytą za sprzedaż płyty “Nie pytaj o nią”. W następnych latach zajmował się sprzedażą muzyki online, współpracując z wieloma artystami z całego świata.
Chcąc poprawić jakość swoich utworów podjął studia podyplomowe na kierunku “Realizacja dźwięku” oraz zaczął uczyć się teorii muzyki. Dzisiejsze produkcje MrWhiteBeats powstają w oparciu o jego własne kompozycje.

W lutym 2018 roku światło dzienne ujrzała jego EP-ka „My Morning Motivation”, która zapoczątkowała obecność jego muzyki w największych  serwisach streaming’owych i pobraniowych. 

Poza działalnością produkcyjną nagrywa on również filmy, w których opisuje procesy związane z cyfrową dystrybucją muzyki. Filmy te są dostępne na podstronie Poradniki

Chcąc poszerzać swoje horyzonty nieustannie poszukuje artystów i wytwórni muzycznych, z którymi mógłby podjąć trwałą współpracę.

Moja muzyka

Wywiady